Program tajných služeb


"Prezident Spojených států je mimozemšťan. Jeho předkové přišli na Zemi ze souhvězdí Zeta Reticuli."

Pravda, či lež? Zřejmě záleží na tom, kterého prezidenta tím myslíte. Dobře, co třeba Eisenhower? No... Nixon? Reagan? George Bush? No comment.

Clinton? Těžko říci. Lyndon Johnson? Gerald Ford? Jimmy Carter? Správně. Dokonce i ten chlapík Truman...

JFK? Hmmm... Pokud byl tenhle velký muž sám mimozemšťan, pak to bohužel vypadá, že jej zlikvidovali jeho vlastní "lidé". (V FBI jsou mimozemšťané, že? A v CIA?) Skutečně existuje celá řada důkazů, že prezident John F. Kennedy byl zastřelen proto, že se odvážil překročit modus operandi svých vlastních poradců - že byl vyřazen ze hry proto, že se odvážil postavit tajné, mimozemšťany sponzorované vládě, díky které se dostal k moci.

Zdá se vám to šílené? Tato nepodložená tvrzení? Tato posmrtná paranoia? Možná že to šílené je - a možná že není. Jde o to, že dokud ti, kteří tajně tahají za nitky - vlády (plus jejich tajné zpravodajské služby) - sami neodpoví na zásadní otázky jako: Kdo zabil JFK? Kdo zabil Martina Luthera Kinga? Je Watergate věčně trvající hrou? Kdo prodal zbraně Iráku? Proč?, jak jim my lidé můžeme věřit v rozhodujících otázkách? V závažných otázkách? V otázkách typu: Došlo opravdu k havárii v Roswellu? Skutečně se prezident Harry S. Truman ve 40. letech setkal se zástupci mimozemské rasy? Vyjednal s nimi nějakou smlouvu? Nebo celou situaci již zdědil po svých předchůdcích? Situaci, kterou inicioval již Roosevelt či Hoover? A nepřesvědčil nakonec Roosewelt společné válečné konsorcium mimozemšťanů, aby změnili barvy? Aby opustili tým nacistických nájezdníků a přidali se na americkou stranu?

A pokud ano, jakou cenu za to musel zaplatit? Jak zněla ta dohoda? Prostor na zemi a na mořích výměnou za technologii? DNA výměnou za technologii? Zvířecí DNA? Lidskou DNA? Stojí tato špinavost za programem únosů do UFO? A co je vůbec tato "technologie získaná od mimozemšťanů"?

Co přesně?

Má právě ona na svědomí Hirošimu? Nagasaki?

Atol Mururoa? Skrývá se za současnými multimiliardovými programy financovaných černých fondů? Za letouny Stealth?

Aurora? Halo?

Za klonováním DNA?

(Za programy, které nevědomky financuje záhadná a neopěvovaná většina nazývaná... "daňoví poplatníci". Ale moment, to jsme přece my... Sakra! Ano, to jsme právě my!) Vytvořil Truman CIA především za účelem zamaskovat situaci, kterou podědil?

Vytvořil Truman CIA proto, aby kryla tajné vyjednávací operace mezi pozemšťany a mimozemšťany? Bylo právě tohle skutečnou studenou válkou?

A pokud ano, co pak skutečně znamenalo zboření Berlínské zdi? Je možné, že mimozemšťané celou dobu popuzovali Východ proti Západu? Hra na kočku a na myš - nějaká kosmická šachová partie řízená z oběžné dráhy, která měla zplodit tu nejbohatší, nejtučnější myš na Zemi?

A pokud tomu tak bylo, jaký je skutečný význam pádu Berlínské zdi? (Stop! S rizikem toho, že se budeme opakovat, zastavme se právě tady, naberme dech... srovnejme si myšlenky... fakta, realitu, historii... OK. Jdeme na to!)

Odstoupili mimozemšťané od své dohody s americkou vládou? Stejně jako kdysi odstoupili od dohody s třetí říší?

A pak s komunistickým Sovětským svazem? Představují skutečně hrozbu pro celosvětovou bezpečnost?

Nebo pro celosvětové duševní zdraví? Existují mimozemšťané vůbec? Skutečně existují? A pokud ne, čí potom byla vesmírná lod', která proletěla kolem pravoboku Apolla 11?

A kdo potom Neilu Armstrongovi nařídil vyklidit Měsíc? Proč jsme se nevrátili? Doopravdy, myslím.

Proč se kromě nedávné sondy Clementine z jara 1994 (která byla sondou americké armády, nikoliv NASA) Strýček Sam na Měsíc nevrací už po celá desetiletí? Jsou tam nahoře mimozemšťané? Jsou tam nahoře základny?

Kolik? Čí? Proč tolik utajování, podvodů a dezinformace kolem fotografií NASA z Měsíce a Marsu? Proč tolik zpráv astronautů o blízkých setkáních při návratech z vesmíru?

Proč jsou tato hlášení utajována? Proč sonda NASA Observer náhle a definitivně ztratila komunikační spojení se Zemí přesně v okamžiku, kdy měla začít vysílat fotografická data z povrchu Marsu? Data, která mohla navždy rozřešit debatu o tváři a městě na Marsu?

Kdo nás odpojil? Odřízl? Kdo zablokoval interplanetární komunikační linku? Haló! Haló! Tak bude s námi už někdo konečně mluvit na rovinu? OK. Jen klid. Zhluboka dýchat. Jedna, dva tři...

Jsou na Zemi mimozemské základny? Jsou tyto základny chráněny armádami USA? Velké Británie? NATO?

Stále ještě uvádí americká vláda do chodu získaná mimozemská plavidla v Nevadské poušti? V Kalifornii? V Novém Mexiku? Arizoně? Ohiu? atd., atd., atd...? Je přísně tajný projekt Aurora (Area 51, S4, antigravitační experimentální letoun) zvěstovatelem plánů invaze s využitím mimozemské technologie?

Funguje podobný program ve Velké Británii? Na RAF Woodbridge? Bentwaters? Machrihanish? Rudloe Manor? ŽE NE? Jak je tedy možné, že jen v jedné malé části Somersetu v poslední době spatřilo přes padesát svědků při různých příležitostech obrovský, černý trojúhelníkovitý letoun připomínající letouny Stealth, který se pozorovatelům vznášel nad hlavou - nehlučný, futuristický, děsivý klouzal po somersetské obloze rychlostí menší než 50 mil za hodinu, předváděl manévry daleko za hranicemi zákonů klasické fyziky a mizel závratnou rychlostí a beze stopy? (Naposled byl spatřen, jak letí směrem... ano, uhodli jste, směrem na Rudloe Manor - přísně tajnou základnu britského a amerického válečného letectva, kde prostory hluboko pod zemí ukrývají stejně hluboká tajemství.)

Co se to děje?

Co si o tom my lidé máme myslet? Čemu máme věřit?

Přestože se toto všechno na první pohled může zdát přemrštěné, jedná se o skutečné otázky v životě rostoucího počtu skutečných lidí, obyčejných lidí, lidí bez hlasu. V časopise UFO Reality chceme těmto lidem hlas dát.

========================================================================================================

V roce 1969 v kalifornském městě Leary bývalý americký prezident Jimmy Carter veřejně prohlásil, že spatřil UFO velikosti Měsíce. Reportérům sdělil toto:

"Byla to ta nejproklatější věc, kterou jsem kdy viděl. Byla velká, jasná, měnila barvy a byla velká asi jako Měsíc. Asi 10 minut jsme sledovali, jak putovala po obloze a vznášela se nad stromy. Ale nikdo z nás nedokázal říci, co to bylo... Jedna věc je ale jasná. UŽ nikdy si nebudu délat legraci z lidí, kteří tvrdí, že viděli neidentifikované objekty na obloze."

Během své volební kampaně v květnu 1976 Carter Americe slíbil toto:

"Pokud se stanu prezidentem, zpřístupním veřejnosti i vědcům všechny informace o UFO, které má tato země k dispozici. Jsem přesvědčen, že UFO existují, protože jsem jedno viděl..."

Avšak kamuflážní mašinérie NASA a CIA nakonec vyplnění Carterova předvolebního slibu dokázala zabránit. V nedávném rozhovoru nervózní Carter uvedl, že ačkoliv nařídil zveřejnění určitých klasifikovaných informací o UFO, nebyl si jistý, jak mnoho informací bylo vlastně dovoleno zveřejnit", což v nás vzbuzuje tuto vážnou otázku:

Přestože je zdánlivě nejmocnějším mužem na světě, v jistých situacích je dokonce i prezident Spojených států pouhým pěšákem v něčí partii.

V čí partii?

Fantastická Fakta 1/98

 

nahoru