JAK SE ZBAVIT UHRANUTÍ

(z MF DNES)

O uhranutí, uřknutí apod. hovoří nejen lidová magie, ale v poslední době i psychotronici, ba i někteří psychologové a psychiatři tuto možnost připouštějí. Jisté je, že obavy z této situace, kdy člověk uškodí jinému slovem nebo pohledem, má dnes poměrně mnoho lidí. Co nám může pomoci, když se z nevysvětlitelných důvodů necítíme dobře?

Nejlépe je najít dobrého psychotronika nebo proutkaře, který může zjistit, zda ve vašem bytě nejsou škodlivé geopatogenní zóny. Pokud se nic nenajde, můžete vyzkoušet koupel podle polského časopisu Šamanka. Do vody se nasype 1 kg hrubé soli. Při koupeli je třeba si představovat, že vás ozařují a čistí sluneční paprsky a kaskáda vody v barvách duhy. Po koupeli ve vodě je třeba se vysprchovat teplou a studenou vodou, osušit, ulehnout, uvolnit se a poblíž lůžka zapálit aromatickou lampu se santálovým dřevem nebo listím šalvěje. Svého duchovního ochránce (anděla strážného) musíte poprosit, aby odťal všechna vlákna, která vás pojí s negativními energiemi. Klidně vydechujte a představte si, jak z vás s každým vydechnutím odchází uhranutí.

Jako ochrana proti uhranutí a uřknutí může posloužit také nilský kříž nebo malachit, tyrkys, safír nebo azurit, který nosíme zavěšený na krku. Jinou pomocí může být nasypat do malého sáčku trochu listu ze šalvěje a nosit je na těle.

Pokud přetrvává dojem, že na vás působí něco nepřátelského, zkuste zapálit voskovou svíci nebo aromatickou lampu, dejte dlaně tak, jako byste chtěli od sebe něco odehnat, a řekněte nahlas, že to, co na vás útočí, odesíláte zpět, odkud to přišlo. Opakujte to třikrát.

nahoru